Наруто Шипуден RPG-Потопи се в света на Наруто
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наруто Шипуден RPG-Потопи се в света на Наруто

Наруто Шипуден RPG
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любима реплика от анимето!

Go down 
+2
Nii yugito
Карин
6 posters
АвторСъобщение
Карин
Джоунин
Джоунин
Карин


Female
Брой мнения : 323
Age : 29
Местожителство : Somewhere in thе wild west
Registration date : 27.09.2008

Любима реплика от анимето! Empty
ПисанеЗаглавие: Любима реплика от анимето!   Любима реплика от анимето! Icon_minitimeНед Сеп 28, 2008 2:04 pm

Любимите ми реплики:
"Мразя те!" "Ще те убия!" "Животът е нечестен!" "Защо само на мен?" "Каза ли нещо?" "Мразя света!" "Ние хората сме безполезна купчина плът, която само пречи." "Съществуването ни е безмислено!" "Болката отвътре...прекалено е силна..." "Аз обичам само себе си." "Всичко, което вършим няма смисъл." "Желаеш ли да умреш?" "Страх ли те е от смъртта?" "Обичам да пия кръв!" "Не ми пука!" "Самотата е най-ужасното чувство, което може да изпиташ на този свят." "Защо всички ме отбягват?"

Ако кажете, че съм луда, ще го прима за комплимент.
Върнете се в началото Go down
Nii yugito
Джоунин
Джоунин
Nii yugito


Female
Брой мнения : 305
Age : 29
Registration date : 21.09.2008

Любима реплика от анимето! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима реплика от анимето!   Любима реплика от анимето! Icon_minitimeНед Сеп 28, 2008 2:19 pm

"Какво му има на тоя", "Чакай малко преди това трябва да се помоля", "Лазиш ми по нервите с твойте молитви", "Сигурно си мислите че сте ме хванали натясно но грешите. Аз ви подмамих тук", "След като знам че сте от Акатски не мога да ви позволя да избягате", "Кълна се в собственото си име НИи Югито от Кумогакуре че ще ви убия", "Достатъчно Хидан млъкни", "Да се договорим?", "Ти Луд ли си?", "Какво му има на този", "Ти тъп ли си или какво?", "Горещо. Тази пачавра ми опържи задника", "Ходи си го начукай. Немога да прекъсна ритуала си“


САмо от един епизод
от цялото аниме тия само ми харесват
Върнете се в началото Go down
Хината
Анбу
Анбу
Хината


Female
Брой мнения : 570
Age : 33
Registration date : 23.09.2008

Любима реплика от анимето! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима реплика от анимето!   Любима реплика от анимето! Icon_minitimeНед Сеп 28, 2008 8:21 pm

Господ ще накаже задници, като вас, които не разбират болката на другите...... Това е като да погледнеш на ляво и на дясно едновременно Умна устата малка кучка...........Прекарах цели 5 минути в тази дупка и дрехите ми се пропиха с воня.....Въшлясъл кучи син......Ти ще носиш мъртвият му задник!............Изяж се до смърт!!!
Колко глупав можеш да бъдеш???
Мислех, че котките не обичат топли неща.............Да се пръснеш дано!
Ти тъп ли си или какво?
Ябълките днес ми дойдоха в повече........Той е досаден глупак.......Копеле!Разбрах,че се дават само за мъртви.
Глупак!Загряваш бавно!...................Целуни ми задника..........Какава луда кучка...........Копеле, кой те е викал да идваш?!..........Не ми пука дали тя е Хокаге или е една стара чанта........Как смееш да ме убиеш? ..............Толкова ми беше скучно, че започнах да пека картофи!
Ще те науча на всички тайни на моето прелестно тяло!
...............Френска или нежна, какво предпочиташ....за храна става дума нали.....Не за целувка.......Тази пачавра ми опържи задника", "Ходи си го начукай........
Трябва да работите, за да накарате тялото ви да изглежда по женствено...........Грозна курва!..........

И още многооОо
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши
Moderator
Moderator
Хатаке Какаши


Male
Брой мнения : 355
Age : 31
Местожителство : България :)
Registration date : 20.09.2008

Любима реплика от анимето! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима реплика от анимето!   Любима реплика от анимето! Icon_minitimeПон Сеп 29, 2008 12:42 pm

Една единствена ме кефи най-много "Това е моят Нинджа път" !!!
Върнете се в началото Go down
Какузо
Чуунин
Чуунин
Какузо


Male
Брой мнения : 117
Registration date : 24.10.2008

Любима реплика от анимето! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима реплика от анимето!   Любима реплика от анимето! Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 8:31 pm

Сай:
-I like fuck ugli biches like you
Върнете се в началото Go down
Kimimaro
Анбу
Анбу
Kimimaro


Male
Брой мнения : 525
Age : 31
Registration date : 14.10.2008

Любима реплика от анимето! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима реплика от анимето!   Любима реплика от анимето! Icon_minitimeСъб Окт 25, 2008 8:21 pm

Или пак Наруто:
"Конахамару ас вече не се занимавам сас sexy jutsu"Сакура:
"Тои се е променил и по ум"Наруто:
"Ас мога по нова техникааа"
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любима реплика от анимето! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима реплика от анимето!   Любима реплика от анимето! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любима реплика от анимето!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто Шипуден RPG-Потопи се в света на Наруто :: Всичко извън играта :: Други-
Идете на: