Наруто Шипуден RPG-Потопи се в света на Наруто
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наруто Шипуден RPG-Потопи се в света на Наруто

Наруто Шипуден RPG
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ben 10 !!!

Go down 
АвторСъобщение
Shikamaru Nara
Чуунин
Чуунин
Shikamaru Nara


Male
Брой мнения : 133
Age : 34
Registration date : 17.10.2008

Ben 10 !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Ben 10 !!!   Ben 10 !!! Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 6:31 am

## Име : Ben 10

## Режисьор : Шон Жара

## В ролите : Тара Стронг, Мегън Смит, Пол Ейдинг, Джим Уорд, Стивън Джей Блъм

## IMDB : Линк към IMDB

## Държава : САЩ

## Година : 2007

## Времетраене : 23 мин.

## Резюме : Добре, представете си следната картинка, разхождате се...и изведнъж БУМ~ммммм неизвестен летящ предмет пада на 30 метра от вас.Какво бихте направи ли? Можеби..само аз ли така си мисля, или бихте отишли да видите какво е паднало. Е явно не съм бил единствения пулопиян идиот на планетата.Защото Бен Тенесън постъпва по същия начин когато това се случва на него, но за разлика от мен той не открива просто поредния съборен казан и не започва да се чуди колко подяволите изпих снощи.А той намира най-хипер-мипер-якото-мощно оръжие известнно като "Omnitrix" след като разбира, че с него ще може да се превръща в десет различни вида извънземни. Бен подтикнат от месиестично чувство, а и май искаше да впечетл иедна мацка..решава да се прави на Рамбо и да спаси света!Нека да проследим неговите вълнуващи приключения и в този четвърти сезон, очакват ви много забавления и смях до сълзи!
Снимка:Ben 10 !!! Ben10
Върнете се в началото Go down
 
Ben 10 !!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто Шипуден RPG-Потопи се в света на Наруто :: Всичко извън играта :: Анимета-
Идете на: